Bayi / Servis Girişi    
    Kariyer    
    Haberler    
    Ana Sayfa    
Biz Kimiz ?
Xylem - Lowara Türkiye Distribütörlüğü web sitesine hoş geldiniz.

Dünyanın önde gelen teknoloji ve sanayi kuruluşlarından ITT Corporation’ın, 3 ana faaliyet kolundan biri olan “Akışkan Teknolojileri” bölümü 2011'de ayrı bir şirkete dönüştü. Xylem (XYL), Antik Yunan dilinde bitkilere suyu taşıyan dokuya verilen isimdir. Suyun doğada olduğu gibi en ideal şekilde taşınması fikrinden yola çıkan Xylem, odak noktasında su bulunan işinde, mühendis gözüyle veriminin altını çizmektedir.
 
 

Kamu, endüstri, tarım, konut ve ticari bina servislerinde suyun taşınması, arıtılması, test edilmesi ve etkin kullanımına yönelik çözümler üretmek amacıyla kurulan Xylem (www.xyleminc.com), bu dönüşüm sayesinde dünyanın en zorlu su ve atık su problemlerine odaklanarak yerel çözümler sunabilmeyi hedefleyen, bünyesindeki üst düzey 40 marka ile küresel lider şirket olmuştur. Bunun yanında suyun tedarik edilmesinden, şartlandırılıp kullanılması, taşınması ve tekrar şartlandırılması sürecindeki her aşamada bulunabilen dünyadaki tek firmadır. Merkezi New York’ta bulunan Xylem Inc., 2014 yılı verilerine göre 4 milyar dolarlık yıllık geliri ile toplamda 12.500 çalışanı bünyesinde bulundurmaktadır.

Xylem kendi içinde iş birimleri bakımından 5 gruba ayrılmış, markalar bu grupların altında yer almıştır.

 

Uygulamalı Sistemler markalarının içinde yer alan Lowara (www.lowara.com), Avrupa’da 5 farklı ülkedeki fabrikalarında kamu, endüstri, tarım, konut ve ticari bina sistemleri pazarlarına yönelik yüksek kalitede pompa ve sistemler üretmekte, 50 yıldan fazla süredir pompa ve su teknolojileri konusunda uzmanlaşarak üretimini, ürün gelişimini ve dağıtımını en üst seviyeye taşımak için çalışmaktadır. Avrupa'da 25 şehirde bulunan kendi satış ofisleri, dünyada ise 65 ülkede belirlenmiş kriterlere sahip nitelikli distribütörleri ile güvenle temsil edilmektedir.

Pompa ve su teknolojilerinde uluslararası bir standart oluşturmak amacıyla ürünlerin teknolojik yapılarını sürekli geliştirmek ve daha üstün tasarımlı ve yeni ürünleri bünyesine katmak için yatırımlar yapan Lowara, Türkiye'de İlpa Su Teknolojileri Ticaret A.Ş. firmasının güvencesi ile standartların üzerinde ürün ve servis hizmeti sunarak bir değer yaratabilme misyonu ile hareket etmektedir.

 

 © 2014 İLPA. Tüm hakları saklıdır !
Instagram Facebook Linkedin Twitter Youtube
  Haberler  
  İletişim  
  Kariyer  
  Servis & Destek  
  Dokümanlar  
  Ürünlerimiz  
  Biz Kimiz ?  
Tel: +90 216 527 19 49 (Pbx)
E-posta: ilpa@ilpa.com.tr
Instagram Facebook Linkedin Twitter Youtube
© 2014 İLPA. Tüm hakları saklıdır !
Gizlilik & Kullanım Koşulları