Bayi / Servis Girişi    
    Kariyer    
    Haberler    
    Ana Sayfa    
Servis & Destek
Pompalarımızın çok uzun yıllar sorunsuzca çalışacağını biliyoruz. Bunun için doğru seçim, doğru montaj ve doğru devreye alma gerekiyor.  Uzman kadromuz son aşama olan devreye alma sürecini sizler için hassasiyetle yönetecek, pompa ve sistemlerinizi garanti altına alacaktır. Pompa ve sistemlerimizin yetkili servislerimizce yapılması, oluşabilecek arızalarda siz değerli müşterilemizin zaman, enerji ve para kaybetmesini engeleyecektir. Servis ve destek hizmetlerimiz bazı aşamalardan oluşmaktadır.  Bunlar sırası ile;
Ön bilgilendirme,  yerinde bilgilendirme ve devreye almadır. Bu aşamaların eksiksiz yapılması durumunda pompa ve sistemlerimiz tahmininizden çok daha uzun ömürlü olacaktır.
 
Rutin devreye alma, bakım ve onarım hizmetlerimiz dışında aşağıdaki konularda da bizlerden hizmet alabilirsiniz.
 
1. Bakım sözleşmeleri:  Servis ekibimiz tarafından sağlanan periyodik bakım hizmeti, ürünlerinizin ve sisteminizin olası sorunlarını ortadan kaldırır.  Umulmadık zamanlarda zaman, enerji, para ve prestij kaybetmenize engel olacaktır. Kesinlikle göz ardı ve ihmal edilmemesi gereken bir konudur.  
 
2. Pompa yenileme çalışmaları: Servis ekibimiz sisteminizde doğru çalışan ancak eskimeye yüz tutmuş pompaları kontrol ederek arıza ihtimallerini ortadan kaldırır ve sistem kontrolü yaparak size en uygun pompayı en yenisi ile değiştirme imkanı sunar.
 
3. Enerji ve çalışma analizi: Bu iş için özel donanımlı ekibimiz sisteminizde takılı ancak eski ve verimsiz olarak çalışan pompalarınızı özel ekipmanlar ile analiz eder ve sizlere sistem ihtiyacı için gerekli optimum pompa performansını belirler.  Bu hassas çalışma sizlere daha sonra enerji maliyetlerinde tereddütsüz bir geri dönüm kazandıracak, masraflarınızı asgari düzeye indirecektir.   Ne kadar fazladan yüksek güçte ve sistem eğrisi dışında çalışan pompa kontrolü o kadar fazla tasarruf demektir.  Detaylı bilgi için lütfen bizimle temas kurunuz.
 
Müşterilerimiz ister merkez servisimiz isterlerse de ürün ambalajlarının içinden listesi çıkan çeşitli il ve bölgelerdeki servis firmaları ile temas kurabilirler.  Tüm adresler aynı hizmet anlayışı ile müşterilerimizi memnun etmek için eğitilmişlerdir.

 



İlpa servis birimine aşağıdaki telefonlardan ulaşabilir, servis teşkilatının hizmetleri ile ilgili düşüncelerinizi de iletişim formumuzu doldurarak bizler ile paylaşmanızı rica ederiz.
 
 
Müşteri Hizmetleri Hattı:
0850 455 19 49
 
 
 

Merkez Servis:

 
STS Servis Hizmetleri Ltd. Şti.
Dudullu Organize Sanayi Bölgesi 2. Cad. No: 14
34775 Ümraniye - İstanbul / Türkiye
Telefon: (0216) 508 11 40-41
E-mail: info@superteknikservis.com
 
 


Lowara Türkiye Yetkili Servisleri
Şehir:
Lütfen şehir seçiniz
© 2014 İLPA. Tüm hakları saklıdır !
Instagram Facebook Linkedin Twitter Youtube
  Haberler  
  İletişim  
  Kariyer  
  Servis & Destek  
  Dokümanlar  
  Ürünlerimiz  
  Biz Kimiz ?  
Tel: +90 216 527 19 49 (Pbx)
E-posta: info@ilpa.com.tr
Instagram Facebook Linkedin Twitter Youtube
© 2014 İLPA. Tüm hakları saklıdır !
Gizlilik & Kullanım Koşulları