Bayi / Servis Girişi    
    Kariyer    
    Haberler    
    Ana Sayfa    
 Avrupanın en verimli sirkülasyon pompası pazara sunuldu
Bunu Paylaş Facebookta Paylaş Twitterda Paylaş Linkedin'de Paylaş
Avrupada enerjinin verimli kullanılmasını amaçlayan Avrupa Birliği yönetmelikleri (Erp  2015) 1 Ocak 2013 tarihinden itibaren verimsiz sirkülasyon pompalarının satışını engelliyor.  Bu uygulama ile birlikte tüm ıslak rotorlu sirkülasyon pompalarının verimliliğinin optimum düzeye çıkartılması ve karbondioksit salımının da maksimum düzeyde indirilmesi hedefleniyor.
 
Elektrik tüketimini ciddi boyutta azaltacak yönetmelik, sabit hızlı verimsiz pompaların satılmasını yasaklamak ile kalmıyor mevcut pompalarında gerek tesisatlarda takılı gerekse cihazlarda zaman içinde aşamalı olarak değişmesini zorluyor.
 
2013 senesinde yeni nesil elektronik komutlu pompaların Avrupada piyasaya sürülmesi ile başlayacak uygulama kapsamında yatırımı tamamlanan Lowara Ecocirc serisi şimdiden Avrupada piyasaya sunuldu.
 
Benzersiz tasarımı sayesinde pazarın en dikkat çekici pompası olacağı düşünülen pompanın üstün verim değerleri, Lowara kalitesinin en çarpıcı örneklerinden biri oldu bile.
 
Detaylı bilgi için http://ecocirc.emea.xylemappliedwater.com/brands/lowara/explore-ecocirc/ adresini ziyaret edebilirisiniz.


© 2014 İLPA. Tüm hakları saklıdır !
Instagram Facebook Linkedin Twitter Youtube
  Haberler  
  İletişim  
  Kariyer  
  Servis & Destek  
  Dokümanlar  
  Ürünlerimiz  
  Biz Kimiz ?  
Tel: +90 216 527 19 49 (Pbx)
E-posta: info@ilpa.com.tr
Instagram Facebook Linkedin Twitter Youtube
© 2014 İLPA. Tüm hakları saklıdır !
Gizlilik & Kullanım Koşulları