Bayi / Servis Girişi    
    Kariyer    
    Haberler    
    Ana Sayfa    
 CMS Jant Lowara & Vogel tercih etti
Bunu Paylaş Facebookta Paylaş Twitterda Paylaş Linkedin'de Paylaş
CMS Jant ve Makine Sanayi’nin toplam 135 milyon dolarlık yatırımla Gaziemir’de yer alan Ege Serbest Bölgesinde (ESBAŞ) kurulmakta olan fabrikasının tüm ısıtma soğutma pompa ve hidrofor sistemleri Lowara,  proses pompaları ise Vogel olarak tercih edildi. 
 
Firma ile ilgili bazı çarpıcı bilgiler:
 
Yeni fabrikanın 50 bini kapalı alan olmak üzere toplam 100 bin metrekare alana kurulacağını belirten yetkililer 1.400 olan çalışan sayısının 2012’de 2 bine ulaşmasını bekliyor.
 
CMS, BMW, Renault, Alfa Romeo, Bentley, Audi, Mercedes, PSA, Porsche, Toyota, Volkswagen, Honda, Fiat, Lancia, Lexus, Nissan, Dacia, Seat gibi dünyanın en büyük otomotiv markalarına jant tedarik ediyor. Şirketin en fazla ürün sattığı şirket Renault Grubu (Renault-Dacia-Nissan). Fransız şirket, CMS’nin toplam satışlarının yüzde 40’ını oluşturuyor. Renault’yu yüzde 25 ile Volkswagen Grubu takip ediyor. 
 
Şirket önümüzdeki günlerde yollara çıkacak birçok popüler modelin jantlarını üretecek. 2012’de satışa sunulacak yeni BMW 3 Serisi, BMW M 1 Serisi, Mercedes’te yeni S Class, A ve B Serisi, GLK, yenilenecek Audi A3 ile A4 ve A6, Porsche Cayenne’in jantları Türkiye’den gidecek.  Firma, Türkiye’da Toyota Corolla, elektrikli Fluence, Fiat Linea gibi araçlara da jant tedariği yapmakta. 


© 2014 İLPA. Tüm hakları saklıdır !
Instagram Facebook Linkedin Twitter Youtube
  Haberler  
  İletişim  
  Kariyer  
  Servis & Destek  
  Dokümanlar  
  Ürünlerimiz  
  Biz Kimiz ?  
Tel: +90 216 527 19 49 (Pbx)
E-posta: info@ilpa.com.tr
Instagram Facebook Linkedin Twitter Youtube
© 2014 İLPA. Tüm hakları saklıdır !
Gizlilik & Kullanım Koşulları